مربوط به ضعیف بودن چشم میشه !

برچسب‌ها: عجیب غریب
[ شنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ] [ 07:20 ق.ظ ] [ korosh zadbood ] [ 9 نظر ]

روز پدر مبارک

ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر بر تمامی پدران عزیز مبارک باد.

[ سه‌شنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ] [ 09:53 ب.ظ ] [ korosh zadbood ] [ 7 نظر ]

روزی شاگرد یه راهب پیر هندو...

روزی شاگرد یه راهب پیر هندو از او خواست که واسش یه درس بیاد موندی بده . راهب از شاگردش خواست کیسه نمک رو بیاره پیشش ، بعد یه مشت از اون نمک رو داخل لیوان نیمه پری ریخت و از او خواست اون آب رو سر بکشه . شاگرد فقط تونست یه جرعه کوچک از آب داخل لیوان رو بخوره  ، اونم بزحمت .
استادپرسید :  مزه اش چطور بود ؟ 
شاگردپاسخ داد :  بد جوری شور و تنده ، اصلا نمیشه خوردش 
پیرهندواز شاگردش خواست یه مشت نمک برداره و اونو همراهی کنه  .
رفتند تا رسیدن کنار دریاچه . استاد از او خواست تا  نمکها  رو داخل دریاچه بریزه ، بعد یه لیوان آب از دریاچه برداشت و داد دست شاگرد و ازش خواست اونو بنوشه .  شاگرد براحتی تمام آب داخل لیوان رو سر کشید .
استاداینبارهم از او مزه  آب داخل لیوان رو پرسید. شاگرد پاسخ داد :  کاملا معمولی بود . 
پیر هندو گفت :  رنجها و سختیهائی که انسان در طول زندگی با آنها روبرو میشه همچون یه مشت نمکه  و اما این روح و قدرت پذیرش انسانه که هر چه بزرگتر و وسیعتر بشه ،  میتونه بار اون همه رنج و اندوه  رو براحتی تحمل کنه ، بنابراین سعی کن یه دریا باشی تا یه لیوان آب .

برچسب‌ها: داستان آموزنده
[ دوشنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ] [ 09:37 ق.ظ ] [ korosh zadbood ] [ 7 نظر ]

میدونید...تازه فهمیدم!!!

میدونین تازه فهمیدم که شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و تیوتر و....

جاییه که آدما باهم رفتارشونو....عقایدشونو.....دفترچه خاطراتشونو(که البته قبلا یه قفلم میزدن روش)

به همراه آلبوم خاطراتشون


رو باهم به اشتراک میزارن

خدایی تا حالا بهش فک کرده بودی؟؟


برچسب‌ها: جوک
[ یکشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ] [ 05:06 ب.ظ ] [ korosh zadbood ] [ 6 نظر ]

دخترى ازدواج کرد و به خانه شوهر رفت...

دخترى ازدواج کرد و به خانه شوهر رفت ولى هرگز نمی توانست با مادرشوهرش کنار بیاید و هر روز با هم جر و بحث میکردند. عاقبت یک روز دختر نزد داروسازى که دوست صمیمى پدرش بود رفت و از او تقاضا کرد تا سمى به او بدهد تا بتواند مادر شوهرش را بکشد ! داروساز گفت : اگر سم خطرناکى به او بدهد و مادر شوهرش کشته شود همه به او شک خواهند برد ، پس معجونى به دختر داد و گفت که هر روز مقدارى از آن را در غذاى مادر شوهر بریزد تا سم معجون کم‌کم در او اثر کند و او را بکشد و توصیه کرد تا در این مدت با مادر شوهر مدارا کند تا کسى به او شک نکند.
دختر معجون را گرفت و خوشحال به خانه برگشت و هر روز مقدارى از آن را در غذاى مادر شوهر می ریخت و با مهربانى به او میداد. هفته ها گذشت و با مهر و محبت
عروس ، اخلاق مادر شوهر هم بهتر و بهتر شد تا آنجا که یک روز دختر نزد داروساز رفت و به او گفت : آقاى دکتر ، دیگر از مادر شوهرم متنفر نیستم ، حالا او را مانند مادرم دوست دارم و دیگر دلم نمیخواهد بمیرد ؛ خواهش میکنم داروى دیگرى به من بدهید تا سم را از بدنش خارج کند.
داروساز لبخندى زد و گفت : دخترم ، نگران نباش ؛ آن معجونى که به تو دادم سم نبود بلکه سم در ذهن خود تو بود که حالا با عشق به مادرشوهرت از بین رفته است.

برچسب‌ها: داستان جالب
[ جمعه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ] [ 10:06 ق.ظ ] [ korosh zadbood ] [ 5 نظر ]
1 2 3 >>